The one stop shop for all your ecommerce needs that every entrepreneur should seriously consider.

Krzysztof Wowicz

CutBay.com

Serdecznie polecam usługi tej firmy. Stworzyli całą stronę Domku Elfów w przeciągu dosłownie kilkunastu dni, z podziałem na dwie placówki. Strona dobrze się pozycjonuje, działa świetnie i przede wszystkim podoba się obecnym i potencjalnym klientom. gratulacje dla Jarka Trybuchowicza i Jego zespołu!

Piotr Syguła

Właściciel, Przedszkole Niepubliczne Domek Elfów

Fajne, zindywidualizowane podejście do klienta, nowoczesny sposób wspołpracy i duzo doradztwa oprócz samego wykonania.

Polecam!

Ola Kozera

CEO & Founder w: Elab - merytorycznie o edukacji za granicą

BeeCommerce jest świetnym partnerem do budowania naszej obecności w Internecie. Mają niespotykaną wiedzę i odwagę aby mówić które z naszych pomysłów mają szanse się sprawdzić a które warto odpuścić. Polecam!

Marek Zieliński

Managing Director at Spiropharm S.A.

BeeCommerce pomogło nam w realizacji naszego projektu non-profit. Jestem im za to niezwykle wdzięczna. Wykazali się profesjonalizmem i wielkim sercem!

Tosia Jeżewska

Event Coordinator, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę"

I was recruited by Grzegorz for the Audioteka project and over time (2 years) I found in him a very organized executive, proactive and open minded. Communication and teaming up capacity are within Grzegorz’s skills, along with his insights on Google Analytics and the pits & falls of SEO/PPC. Wherever he is providing his help, it will represent a great value.

Ricard Menor

Consultor SEO freelance