Jarek pomagał nam w InterviewMe opracować strategię komunikacji z użytkownikiem/ Jego cenne rady pozwoliły nam wdrożyć automatyczną komunikację oraz zwiększyć atrakcyjność UX na naszej stronie. Polecam współpracę wszystkim, którzy chcą uczyć się na danych zostawianych przez odwiedzających ich stronę internetową.

Kuba Koziej

CEO - interviewme.pl

I worked with Jaroslaw in Audioteka. He is very intelligent and fast thinking person. His knowledge about analytics is enormous, especially when it is about business intelligence analytics. He is very good at the automatization processes on every level of marketing/business channels. I am impressed on his analytical knowledge ! I highly recommend him as a coworker as well – his capability of teaching is on the highest level even when it comes to explain difficult issues.

Paweł Pawlak

Player Acquisition Manager at HUUUGE GAMES

Jarek świetnie radzi sobie z cyferkami i tzw. Data Mining. Zbudował pierwszy w Audiotece Dashboard Marketingowy z którego korzystamy do dziś.

Marcin Beme

CEO & Założyciel - Audioteka.pl

Jarek jest fachowcem podchodzącym do wdrożeń kompleksowo i profesjonalnie. Decyzje biznesowe podejmuje w oparciu o analizę ROI i ocenę użyteczności danego rozwiązania. Rozumie procesy i potrzeby biznesowe i potrafi doskonale dostosować do nich zakres prowadzonych działań i stosowanych narzędzi. Współpraca z Jarkiem to czysta przyjemność ze względu na jego elastyczność i otwartość na nieszablonowe rozwiązania.

Aleksander Skałka

Marketing Automation Consulting Director at SALESmanago

Jarosław is truly brilliant in terms of business models understanding. I admire his business intelligence knowledge as well as consultancy skills.

Krzysztof Nowicki

Digital Strategist - IgnitionOne

The one stop shop for all your ecommerce needs that every entrepreneur should seriously consider.

Krzysztof Wowicz

CutBay.com

Serdecznie polecam usługi tej firmy. Stworzyli całą stronę Domku Elfów w przeciągu dosłownie kilkunastu dni, z podziałem na dwie placówki. Strona dobrze się pozycjonuje, działa świetnie i przede wszystkim podoba się obecnym i potencjalnym klientom. gratulacje dla Jarka Trybuchowicza i Jego zespołu!

Piotr Syguła

Właściciel, Przedszkole Niepubliczne Domek Elfów

Fajne, zindywidualizowane podejście do klienta, nowoczesny sposób wspołpracy i duzo doradztwa oprócz samego wykonania.

Polecam!

Ola Kozera

CEO & Founder w: Elab - merytorycznie o edukacji za granicą

BeeCommerce jest świetnym partnerem do budowania naszej obecności w Internecie. Mają niespotykaną wiedzę i odwagę aby mówić które z naszych pomysłów mają szanse się sprawdzić a które warto odpuścić. Polecam!

Marek Zieliński

Managing Director at Spiropharm S.A.

BeeCommerce pomogło nam w realizacji naszego projektu non-profit. Jestem im za to niezwykle wdzięczna. Wykazali się profesjonalizmem i wielkim sercem!

Tosia Jeżewska

Event Coordinator, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę"