• contact@beecommerce.pl

  • +48 697 548 508

  1. Beecommerce
  2. Realizacje
  3. Bardotti VUE

Bardotti.pl - Bo sklep z bielizną musi być ŁADNY!

Preview image
Preview image

Wykonanie w 100% sklepu internetowego bazującego na poprzedniku w WooCommerce. Personalizacja wyglądu sklepu, wykonanie makiet w Adobe XD, testy użytkowe, optymalizacja SEO, integracja z magazynem zewnętrznym. Cały serwis jest mocno zoptymalizowany pod kątem wydajności głównie poprzez cache’owanie poszczególnych elemntów sklepu, rozproszoną architekturę i wydajną infrastrukturę chmurową.

W sklepie zakodowaliśmy też autorski kalkulator rozmiaru stania który okazal sie być hitem w internecie. Wiele osób po prostu odwiedza naszą stroną bo mamy na najlepszy na rynku internetowy kalkulator rozmiaru stanika. W sklepie zastosowano tez rozbudowane łączenie produktów powiązanych, z kolekcji, podobnych itp. Dzięki temu na jednej karcie produktu można swobodnie skonfigurować cały set bielizny.

Preview image
Preview image
Preview image
Preview image

Co wykonaliśmy?

Konfiguracja Magento 2 Multisite, Integracja dwukierunkowa z ERP , Migracja danych z poprzedniego serwisu (WooCommerce), Zakodowanie Frontendu sklepowego wykorzystując vuestorefront.io, Implementacja z zewnętrznymi API (pickuppoints.pl, locit.pl, mailgun.com), Zarządzanie katalogiem Elasticsearch, Integracja sekcji blogowej z WordPress, Integracja natywna ApplePay, GPay i Blik0, Implementacja Enhanced Ecommerce Datalayer i konfiguracja w Google Analytics, Audyt SEO i wdrożenie w serwisie, Stworzenie feedów produktowych oraz zaawansowane reguły produktowe w Google Merchant Center, Integracja z sieciami afiliacyjnymi.

Narzędzia wykorzystane przy projekcie

Wykorzystywane technologie

Dołącz do naszego zespołu!