• contact@beecommerce.pl

  • +48 697 548 508

  1. Beecommerce
  2. Rozwiązania dla e-commerce

Co zyskasz?

Najlepsze Know-How

Swoje doświadczenie w projektach internetowych (Audioteka, Booksy, Loral, Unilever) wykorzystamy w pracy nad Twoimi kampaniami. Dzięki temu wiesz, że unikniesz błędów które popełniają Ci którzy dopiero zaczynają przygodę z marketingiem online.

Wzrost sprzedaży

Większość działań online prowadzi bezpośrednio lub pośrednio do zwiększenia sprzedaży. Sami prowadzimy biznesy online więc wiemy jak pomóc małym i dużym graczom na rynku.

Optymalny dobór narzędzi

Doradzimy jakich narzędzi marketingowych i analitycznych oraz kanałów sprzedaży warto użyć w Twoich kampaniach aby uzyskać maksymalny ROI (zwrot z inwestycji).

AKTUALNA WIEDZA

ZAAWANSOWANE NARZĘDZIA

SZYBKOŚĆ WDROŻENIA

SUKCESY W BRANŻY

NASZE USŁUGI

TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Doradzimy Ci w doborze technologii oraz zakodujemy sklep który zapamiętają Twoi klienci. Dodamy integracje z dowolnym systemem.

PROJEKTY GRAFICZNE

Wykonujemy kompleksowe projekty dla biznesów internetowych i tradycyjnych. Specjalizujemy się w projektowaniu logo i identyfikacji wizualnej.

OPRACOWYWANIE STRATEGII

Podsuniemy Ci opłacalne kierunki rozwoju Twojego biznesu i odpowiednie technologie.

TESTY A/B

Niech klienci sami zadecydują. My damy ci narzędzia abyś usłyszał ich zdanie. Zaprojektujemy testy A/B w Google Optimize.

ZWIĘKSZANIE KONWERSJI

Wykorzystujemy szereg narzędzi jak mapy cieplne, nagrywanie sesji analizę kliknięć. Pomożemy ci zdiagnozować każdy element śceiżki zakupowej.

PERFORMANCE MARKETING

Realizujemy kampanie efektywnościowe w Google, Facebook oraz w sieciach afiliacyjnych.

Wykorzystywane technologie

Narzędzia z których korzystamy

Dołącz do naszego zespołu!