Kariera

BACKEND DEVELOPER – PHP, SYMFONY 2, WOOCOMMERCE

2017-10-04 Warszawa
Opis stanowiska:
  • kodowanie zaawansowanych portali i sklepów na bazie WooCommerce oraz Symfony
  • Integracje z wiodącymi narzędziami jak Synerise, SalesManago, Hubspot, SalesForce;
Oczekujemy:
  • Mieszkasz w Warszawie lub jego okolicach
  • Lubisz programować i tworzyć coś niesamowitego
  • Interesujesz się tym, jak technicznie działają różne rozwiązania
  • Znasz dobrze PHP i WordPressa (Symfony 2 będzie atutem)
  • Zarówno HTML jak i CSS nie ma dla Ciebie tajemnic
  • Znasz podstawy JS (lub frameworka jQuery)
  • Trzymasz wersję na wodzy (przyda się do tego git)
  • Umiesz angielski na tyle, żeby zrozumieć co jest Twoim zadaniem
Oferujemy:
  • Braku rutyny – projekty będą zróżnicowanie, natomiast stawiane przez nie wyzwania coraz to inne,
  • Praca odbywać się będzie w niewielkich zespołach, zorganizowanych każdorazowo na potrzeby projektu
  • Zaangażowania w rozwój dużych projektów bazujących na systemie WordPress,
  • Rozwoju osobistego, poznawania nowych technologii
  • 20 dni urlopu przy kontrakcie B2B
  • Możliwość sporadycznej pracy zdalnej
  • Praca na stadionie PGE Narodowy (będziesz na bieżąco z każdą imprezą 😉

STAŻYSTA – GRAFIK KOMPUTEROWY (GRAFIKA WEKTOROWA)

2017-07-12 Warszawa
  • projektowanie materiałów graficznych: logo marek, wizytówek, banerów reklamowych, ulotek i innych;
Oczekujemy:
  • podstawowej znajomości oprogramowania Adobe CC, w szczególności Adobe Illustator oraz Photoshop;
  • chęci do nauki i rozwijania swoich umiejętności;
  • kreatywności i motywacji do pracy;
  • komunikatywności;
  • dobrej organizacji pracy.
Oferujemy:
  • płatny staż z możliwością późniejszego zatrudnienia;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

GRAFIK KOMPUTEROWY (GRAFIKA WEKTOROWA)

2017-06-02 Warszawa
  • wspieranie zespołu w dostarczaniu rozwiązań kreacyjnych.
Oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomości oprogramowania Adobe CC, w szczególności Adobe Illustator oraz Photoshop;
  • doświadczenia w przygotowaniu projektów graficznych do druku;
  • dobrej organizacji pracy;
  • umiejetności efektywnej współpracy z innymi grafikami oraz developerami;
  • chęci intensywnego rozwoju.
Oferujemy:
  • duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań;

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Wyślij nam swoje CV oraz portfolio na contact@beecommerce.pl. W tytule wiadomości podaj stanowisko na które chciałbyś/chciałabyś aplikować. Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: