Gleevery

Ekonomia współdzielenia

Odwiedź stronę

UŻYTE TECHNOLGIE

nuxt mysql strapi

ZAKRES PROJEKTU

webdevelopment api integration

BRANŻA

benefity pracownicze

Brief

Klient zwrócił się do nas z potrzebą przerobienia jednej z obecnych stron na biznesową wizytówkę idei firmy - współdzielenie wysokiej klasy produktów jako benefit pracowniczy.

Na podstawie bazowego projektu graficznego, potrzeb biznesowych i pomysłów powstała funkcjonalna, intuicyjna i lekka strona.

Potrzeby projektu

  • przebudowa graficzna

  • integracja z istniejącym Strapi

  • nowe funkcjonalności

Nasza rola w projekcie

  • wdrożenie zmian graficznych wedle makiety

  • rozbudowa obecnej integracji

  • wdrożenie nowych funkcjonalności

  • uporządkowanie i rozbudowa struktury danych

Najciekawsze funkcjonalności

Głosowanie

Gleevery wyróżnia na rynku możliwość współtworzenia benefitów przez pracowników. Platforma umożliwia łatwe głosowanie na interesujące propozycje produktów. Wdrożyliśmy oddzielne flow i checkouty dla procesu głosowania i wynajmu. Łączy je wspólny ThankYouPage z możliwością powrotu do katalogu produktów.

Wynajem

Wynajmuj zamiast kupować. Szybki, intuicyjny flow wynajmu produktów. Czas wynajmu określany jest przez użytkownika za pomocą funkcjonalnego suwaka. Dzięki integracji ze Strapi, dane z formularzy są zbierane w odpowiednich tabelach i powiązane z wybranymi przez Klienta produktami. Wszystkie formularze są spięte z powiadomieniami mailowymi.

Dodawanie produktów

Dla Klientów, którzy nie znaleźli interesujących propozycji produktów, wdrożyliśmy funkcję dodawania własnych propozycji.

Dopłata pracodawcy

Wdrożyliśmy nową funkcjonalność - dopłata pracodawcy. Umożliwia ona zmniejszenie miesięcznej kwoty najmu wybranego produktu.

Odświeżenie wyglądu

Odświeżyliśmy wygląd serwisu wedle makiety wykonanej w InVision.

Używany system - Strapi - został podniesiony do wersji 4.12.

Usprawniliśmy dodawanie bannerów oraz zarządzanie nimi.

Wykorzystane technologie

W tym projekcie korzystaliśmy z całej palety technologii. Jeśli podoba Ci się efekt, możemy użyć ich też w Twoim projekcie.

Chcesz wykonać podobny projekt?

Zapytaj o wycenę