• contact@beecommerce.pl

  • +48 697 548 508

  1. Beecommerce
  2. Realizacje
  3. Findspace

FINDSPACE | ORGANIZACJA WYMARZONYCH EVENTÓW

Sample avatar
Sample avatar

Nowa strona Findspace.pl to nie tylko poprawki wizualne, to także nowe funkcjonalności, które wprowadziliśmy bazując na naszym doświadczeniu i współpracy z klientami. Wszystko po to, aby jeszcze uprościć zaawansowane wyszukiwanie lokali oraz zautomatyzować proces rezerwacji.

Przede wszytskim, wprowadziliśmy rezerwacje online – funkcjonalność, która skraca drogę do organizacji eventu o połowę. Dzięki opcji bookowania online, lokal może organizować dwa razy więcej eventów i imprez, bez konieczności każdorazowego kontaktu ze strony klienta z zapytaniem o termin i cenę. Dzięki współpracy z google calendar wszystkie terminy i rezerwacje w lokalu synchronizują się automatycznie z danymi które zostaną wyświetlone klientowi, a opcje dodatkowe jak hostessy, open bar, catering, itp. pozwolą dostosować event do klienta już w pierwszej fazie jego organizacji.

Sample avatar

Wyszukiwarka lokali została wyposażona przez nas w dodatkowe filtry dzielnic oraz kategorii lokali dzięki czemu można wyszukać lokal w wybranych obszarach oraz o konkretnych specyfikacjach, takich jak powierzchnia, usługi dodatkowe, cena, udogodnienia. Zaimplementowaliśmy także dodawanie lokali online – aby dodać nowe miejsce na findspace.pl, można skorzystać z rozbudowanego formularza online.

Sample avatar
Sample avatar
Sample avatar

Co wykonaliśmy?

Zakodowanie strony

Optymalizacja SEO

GTM i GA – analityka zdarzeń na stronie

Marketing Automation

Narzędzia wykorzystane przy projekcie

Wykorzystywane technologie

Dołącz do naszego zespołu!