• contact@beecommerce.pl

  • +48 697 548 508

  1. Beecommerce
  2. Realizacje
  3. Ewejsciowki

EWEJSCIOWKI.PL | ZAAWANSOWANA ANALITYKA AFILACYJNA I MARKETING AUTOMATION W EWEJSCIOWKI

Sample avatar
Sample avatar

Ewejściówki to lider na polskim rynku rezerwacji biletów na imprezy kulturalne. Zasięgiem obejmuje większość teatrów i scen w Polsce. Bilety to specyficzny produkt, różniący się znacząco od typowych produktów e-commerce'owych. Wyzwaniem było odpowiednie zebranie i ułożenie w raportach wymiarów analitycznych dających klientowi kompletną wiedzę na temat jego sprzedaży. Wykonaliśmy wdrożenie DataLayer w formie rekomendowanej przez Google, uzupełnionej o kilka wymiarów niestandardowych charakteryzujących bilety do teatrów (data i godzina spektaklu, dzień tygodnia itp). Raporty udostępniliśmy w odpowiednio skonfigurowanej usłudze Google Analytics oraz Data Studio. Zajęliśmy się też monitorowaniem i raportowaniem sprzedaży afiliacyjnej np. widżet na https://komediowy.pl/ w osobnym widoku w Google Analytics.

Kolejnym krokiem w realizacji wdrożenia była dwukierunkowa integracja z narzędziem Marketing Automation - polskim SalesManago. Zostały zintegrowane wszystkie formularze, zaimplementowany protokół WebPush oraz przygotowane szablony maili automatycznych. Stworzyliśmy też plik produktowy do automatycznej wymiany danych.

Sample avatar
Sample avatar
Sample avatar
Sample avatar

Co wykonaliśmy?

Integracja z Google Tag Manager, Wdrożenie Enhanced Ecommerce, Wdrożenie własnej Data Layer, Opracowanie i mierzenie wskaźników KPI, Całkowita integracja z SalesManago, Mierzenie sprzedaży afiliacyjnej własnymi kodami

Narzędzia wykorzystane przy projekcie

Wykorzystywane technologie

Dołącz do naszego zespołu!